Grafikou se naplno živím přes 8 let, zabývám se s ní však však od útlého dětství. Začala jsem se rozvíjet již na základní škole v ZUŠ ve Dvoře Králové. Tam jsem se seznámila s klasickými technikami a naučila se myslet po stránce kreativní.

Mé rozhodnutí jít digiálním směrem se událo v mých 14 letech, kdy jsem se dostala přes talentové zkoušky na SŠ aplikované kybernetiky v Hradci Králové a od té doby dělám grafiku hlavně počítačovou.

Praxi jsem začala hned po škole v obalářské firmě Unipap v královéhradeckém kraji, kde jsem pracovala 3 roky jako konstruktérka obalů a od té doby se zabývám hlavně obalovým designem. Jak konstrukčním, tak grafickým i tiskovým řešením.

Následně jsem přešla do Carla čokoládovny jako firemní grafik, kde jsem se poprvé podívala do světa vývoje kompletního spotřebního obalového řešení od návrhu až po tisk.

Dále jsem získala praxi v několika reklamních agenturách v Hradci Králové a Pardubicích, tehdy jsem začala pracovat na ŽL a částečně na sebe. Následně jsem pokračovala až do Prahy, kde jsem se podívala hodně detailně na dtp, předtiskovou přípravu, návrhy propagačních materiálů a jejich finalizaci. Pracovala jsem na komerčních projektech pro Kraft, Dr.Oetkera, Emco, Tatru, Brit care, Sencor aj.

Nyní jsem Vám k službám hlavně v oblasti OBALOVÉHO DESIGNU, DTP a předtiskové přípravy. Ráda Vám vytvořím ETIKETY na míru nebo si pohraji s detailní retuší fotografií.

Budu se moc těšit na jakoukoliv novou spolupráci. Ráda s Vámi v Praze zajdu na kávu a vyjdu Vám vstříc, jak jen to půjde :)