Grafikou se naplno živím přes 8 let, ale zabývám se s ní mnohem déle - vlastně od útlého dětství. Tehdy jsem na popud jedné mé třídní učitelky na základní škole začala chodit do ZUŠ ve Dvoře Králové. Tam jsem se seznámila s klasickými technikami a naučila se rozvíjet po stránce kreativní :)

Mé rozhodnutí jít digiálním směrem se událo v mých 14 letech, kdy jsem se dostala přes talentové zkoušky na SŠ aplikované kybernetiky, a tam se mi změnil život tak, že mými největšími zbraněmi jsou od té doby tablet a PC :) 

Praxi jsem začala hned po škole v jedné obalářské firmě v královéhradeckém kraji, kde jsem si začala dělat kariéru jako konstruktérka obalů a od té doby se zabývám hlavně obalovým designem. Jak konstrukčním, tak grafickým a tiskovým řešením.

Následně jsem přešla do čokoládovny jako firemní grafik, kde jsem se poprvé podívala do světa vývoje kompletního spotřebního obalového řešení od návrhu až po tisk.

Dále jsem získala praxi v několika reklamních agenturách v Hradci Králové a Pardubicích, tam jsem si poprvé zřídila ŽL a začala dělat částečně na sebe. Následně jsem pokračovala až do Prahy, kde jsem se konečně podívala hodně detailně i na dtp, předtiskovou přípravu, návrhy propagačních materiálů a jejich finalizaci. Ohromně si vážím všech lidí v agenturách, kteří mi věnovali jakoukoliv pozornost a mohla jsem se od nich učit :)

Stejně mi ale práce v agenturách nestačila a tak jsem se rozhodla prostě jít kompletně na trh sama za sebe.

Nyní jsem Vám k službám hlavně v oblasti OBALOVÉHO DESIGNU, DTP a předtiskové přípravy. Ráda Vám vytvořím ETIKETY na míru nebo si pohraji s detailní retuší fotografií - takže mne neváhejte kontaktovat!

Budu se moc těšit na jakoukoliv novou spolupráci. Ráda s Vámi v Praze zajdu na kávu a vyjdu Vám vstříc, jak jen to půjde :)